Koszyk0

Opis produktu


Krzesło model S-132

Krzesło model S-132 jest meblem, które doskonale odnajdzie się w naszej kuchni czy jadalni. Ze względu na twardość i łatwość w utrzymaniu czystości jest coraz chętniej wybierany do naszych mieszkań.

Krzesła sklejkowe cechują się dużą wytrzymałością w stosunku do ciężaru, dzięki temu będziemy mogli dłużej cieszyć się posiadanym meblem. Grubość sklejki kubełka to 12mm, pokryty wysokiej jakości i twardości lakierem zabezpieczającym powierzchnię. Kubełek osadzony jest na chromowanym stelażu, gdzie średnica rurki stelaża to aż 20mm.

Krzesła te można sztaplować, dzięki temu ich przechowywanie na czas nieużytkowania jest o wiele prostsze. 

Nóżki krzesła posiadają stopki, które zabezpiecza podłoże przed zarysowaniami. 

Krzesło wymaga samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 88 cm
Głębokość krzesła 39 cm
Szerokość krzesła 40 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności