Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło drewniane do kuchni model 95T

Krzesło drewniane do kuchni model 95T - tradycyjne krzesło drewniane do kuchni  to solidny mebel kuchenny wykonany z twardego drewna bukowego i sklejki-siedzisko. Krzesło wykończone jest ekologicznymi bejcami wodnymi, które chronią drewno przed szybkim starzeniem się, zabezpieczają je przed wilgocią i promieniami słońca. Prezentowane krzesło o konstrukcji drewnianej będzie pasowało do wszystkich typów stołów kuchennych. Sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w sposób klasyczny, a przy wyborze odpowiedniej stylizacji, również we wnętrzach nowoczesnych.

Zamawiając krzesło drewniane do kuchni, możesz określić kolor, w jakim ma zostać wykonane. Dostępne opcje to półmat i połysk. Tradycyjna konstrukcja w połączeniu z dobrą jakością materiałów sprawia, że prezentowane krzesło drewniane do kuchni jest meblem wyjątkowo trwałym i wygodnym w codziennym użytkowaniu. Krzesło stworzy idealny komplet ze stołem okrągłym lub kwadratowym. 

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 89 cm
Głębokość siedziska 38 cm
Szerokość siedziska 40 cm
Wysokość siedziska 44 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Tagi

Meble drewniane Meble kuchenne Meble retro

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności