Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło do kuchni białe/krem model 7

Urocza stylistyka, wygodna forma i uniwersalizm wykorzystania – drewniane krzesło do kuchni model 7 to jedna z tych propozycji meblarskich naszego sklepu, która spotka się z aprobatą wielu klientów. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na wszechstronne zastosowanie. Idealnie bowiem sprawdzi się jako dodatek w oszczędnych, skromnych i minimalistycznych wnętrzach, jak i tych przepełnionych wizją ekscentrycznego aranżowania pomieszczeń. To doskonały wybór do kuchennych i jadalnianych pomieszczeń, zarówno domowych, jak i komercyjnych, albowiem brak tapicerki nie nastręczy kłopotów w utrzymaniu czystości.

Co więcej, wyjątkowy design oraz trwałość zawdzięcza zastosowaniu drewna bukowego oraz ekologicznych bejc wodnych. To także zasługa projektu, obejmującego idealne wyprofilowanie, dzięki czemu to drewniane krzesło kuchenne jest wygodne w użytkowaniu – nawet pomimo braku tapicerki. Osoby poszukujące jeszcze większego wymiaru komfortu, mogą ozdobić siedzisko kolorowymi poduchami. Tym samym podniosą nie tylko walory użytkowe, ale również wizualne!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.223.3.251)

Tagi

Krzesła białe

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności