Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło do kuchni białe/krem model 26

Krzesło drewniane model 26 – prosta forma krzesła skupia na sobie uwagę. Różnorodność w wyborze tapicerek pozwoli dopasować krzesło do wielu pomieszczeń. Nadaje się do wnętrz skomponowanych m.in w stylu skandynawskim. Miękkie siedzisko sprzyja dłuższemu wypoczynkowi. Krzesło drewniane model 26 ma wysokość 93 cm. Głębokość tego krzesła stanowi 43 cm, a jego szerokość wynosi 42 cm. Wysokość siedziska to 47 cm.

Takie wymiary pozwalają wygodnie usytuować krzesła o wzorze 26 nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Sklep Stół Plus Krzesła oferuje ten mebel z buku naturalnego w dwóch jasnych wybarwieniach. Do malowania krzeseł używane są tylko ekologiczne bejce na bazie wody. Wśród bogatego wyboru tapicerek można znaleźć takie materiały, jak plecionka i tkanina żakardowa. Stabilna konstrukcja krzesła gwarantuje długie lata użytkowania.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~borakryszard@o2.pl
| Czwartek, 12-05-2016 13:44

Meble w najlepszym gatunku, solidne wykonanie, nieoczekiwanie szybka realizacja. Rewelacyjny kontakt ze sprzedającym i profesjonalne podejście do klienta

avatar
Dodano przez ~E.F
| Piątek, 30-09-2016 14:21

Towar bardzo dobry jakościowo, zero problemów przy jakiejkolwiek zmianie, bardzo uczciwa firma a meble piękne.


Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności