Koszyk0

Opis produktu


Krzesło stylowe model 6030

Krzesło model 6030 to wymarzony mebel do jadalni. Idealnie wpasuje się we wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu, ale odnajdzie się również w klasycznej jadalni. Kształt krzesła wyróżnia się zgrabną i lekką formą, który zapewni komfort nawet wielogodzinnego siedzenia. Ze względy na swoje gabaryty sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Metalowa podstawa krzesła sprawia, że jest ono bardzo stabilne, ale przede wszystkim trwałe i solidne. Podstawa wykonana jest w kolorze czarnym.

Miękkie siedzisko oraz oparcie wyłożone wysokiego gatunku gąbką, następnie obite przyjemną tkaniną typu velvet. Ozdobne pionowe przeszycia optycznie wydłużają krzesło.

Krzesło do samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 84 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 50 cm
Wysokość siedziska 44 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności