Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 6004

Kto z nas nie marzy o wspaniałych krzesłach, które nie dość że będą ozdoba mieszkania to muszą być wygodne i stabilne! Przedstawiamy krzesło model 6004, które jest spełnieniem wyżej wymienionych oczekiwań.

Metalowa podstawa sprawi, że krzesło będzie bardzo stabilne i trwałe a siedzisko w kształcie kubełka sprawi, że odpoczynek na nim będzie wyjątkowo przyjemny. Miękkie siedzisko i oparcie wyłożone jest wysokiej jakości gąbką, następnie tapicerowane tkaniną typu velvet. Krzesło model 6004 urzeka swoim pięknem, dodatkowego uroku daje mu pikowane siedzisko i oparcie.

Złota podstawa krzesła powstaje w procesie chromowania, a nie malowania.

Krzesło do samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 89 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 44 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności