Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Krzesło stylowe model 85

Dedykowane eleganckim, niezwykle dekoracyjnym wnętrzom klasycznych salonów i jadalni krzesło stylowe model 85 to doskonałe uzupełnienie dla masywnego stołu w stylu angielskim, a także dla innych mebli drewnianych zdobionych efektownymi rzeźbieniami. Prezentowany mebel sprawdzi się jako stylowe krzesło do pokoju gościnnego, jadalni czy gustownie urządzonego gabinetu. Dzięki przemyślanej konstrukcji, zastosowaniu wysokiej jakości materiału tapicerskiego i miękkiej wyściółki krzesło stylowe model 85 zagwarantuje wysoki komfort siedzenia przy biurku lub stole w każdych warunkach.

Jak na klasyczne krzesło przystało, prezentowany mebel w całości wykonany jest z drewna typu twardego (drewno bukowe), co przekłada się na jego dużą stabilność konstrukcyjną, trwałość i wytrzymałość. Krzesło stylowe malowane jest ekologicznymi bejcami wodnymi, które wzmacniają drewno i chronią je przed różnego rodzaju zagrożeniami. Kupujący ma możliwość samodzielnego określenia stylu i koloru malowania krzesła. Do wyboru kolor półmat, biały/krem półmat, a za dopłatą połysk.

Parametry

Wysokość krzesła 100 cm
Głębokość siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Miśka
| Poniedziałek, 04-06-2018 11:27

Bardzo wygodne krzesła. W rzeczywistości wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach. Rewelacyjna pomoc sprzedawcy w wyborze tapicerki. Polecam


Dodaj własną opinię


(34.237.138.69)

Tagi

Krzesła do salonu Krzesła retro