Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło stylowe białe/krem/połysk model 30T

Krzesło drewniane model 30 – oparcie krzesła w kształcie litery X jest doskonale wyprofilowane i dopasowuje się do kręgosłupa przez co jest bardzo wygodne. Twarde siedzisko jest łatwe do utrzymania w czystości więc krzesło to doskonale się sprawdzi m.in. w kuchni, jadalni czy w lokalach gastronomicznych. Krzesło może być wykonane w całości w kolorze białym jak również z kolorowym siedziskiem klient wybiera kolor siedziska w zakładce "Wybierz kolor mebla". Możemy je również wykonać z podłokietnikami. Ten model krzesła świetnie pasuje do krzesła barowego HR-30.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 84 cm
Głębokość siedziska 42 cm
Szerokość siedziska 43 cm
Wysokość siedziska 45 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~przemek
| Czwartek, 12-05-2016 15:00

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami! :)

avatar
Dodano przez ~Katarzyna
| Środa, 03-07-2019 10:29

Jak najbardziej polecam.


Dodaj własną opinię


(35.175.107.185)

Tagi

Krzesła białe Krzesła do jadalni Krzesła stylowe krzesło drewniane z twardym siedziskiem

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności