Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 6080

Potrzebujesz krzesła tapicerowanego kubełkowego, które będzie nie tylko wygodne, lecz również eleganckie. Nowoczesne krzesło model 6080 prezentuje się wyśmienicie w każdym pomieszczeniu. Metalowy stelaż sprawia, że krzesło jest stabilne i trwałe. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne w bardzo modnych kombinacjach kolorów podstawy oraz tapicerki.

Miękkie siedzisko oraz oparcie obłożone jest wysokiej jakości gąbką, dzięki czemu komfort użytkowania jest na najwyższym poziomie. Następnie pokryte jest tkaniną typu velvet, która jest idealna do tego typu krzeseł. Dodatkowym atutem są tworzywowe stopki, które zapobiegają porysowaniu podłoża.

Oparcie krzesła jest odpowiednio wyprofilowane, aby użytkowanie było czystą przyjemnością a przy okazji odciążało kręgosłup. 

Krzesło do samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 40 cm
Szerokość krzesła 46 cm
Wysokość siedziska 45 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności