Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Ines - Krzesło stylowe do jadalni

Kupując krzesło do jadalni, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego zalety w kwestii komfortu. Nie wolno jednak zapominać o względach estetycznych, gdyż jest to bardzo integralny element wystroju wnętrza. Krzesło do jadalni 'Ines' to doskonałe połączenie tych dwóch składowych. Z pewnością każdy posiłek będzie odbywał się w naprawdę komfortowych warunkach, a całościowy wystrój jadalni, czy każdego innego pomieszczenia, w którym ustawimy meble, zachwyci zarówno gości, jak i domowników.

Krzesła do jadalni tego modelu wykonane są z eleganckiego i wytrzymałego drewna bukowego. Siedzisko usytuowane jest na wysokości 46 cm, czyli jest to standard, jeśli chodzi o krzesła tego typu. Idealnie dopasują się do większości stołów, dlatego z powodzeniem można skorzystać z nich nawet, jako dodatkowych siedzisk do stołów spoza naszej oferty. Materiał został pomalowany ekologicznymi farbami bejcowymi wodnymi, a tak dobra konserwacja pozwoli przetrwać im długie lata. Zachęcamy do skorzystania z oferty krzeseł do jadalni dostępnych w różnych wariantach w sklepie Stolpluskrzesla.pl!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 90 cm
Głębokość siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 42 cm
Wysokość siedziska 46 cm

Klienci wybrali również


meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~leon
| Czwartek, 03-01-2019 11:42

zakup tych krzeseł spełnił nasze oczekiwania, Wygodne, fajnie się prezentują, solidnie wykonane. Jak najbardziej polecam


Dodaj własną opinię


(18.207.102.38)

Tagi

Meble do salonu