Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 82

Krzesło drewniane model 82 – krzesło drewniane w eleganckim nowoczesnym stylu. Krzesło jest niedużych rozmiarów dzięki czemu idealnie wpasuje się do małych pomieszczeń. Krzesło drewniane model 82 ma bardzo ciekawe kształty. Oparcie złożone jest z trzech belek, które łączą się w jednym punkcie na dole. Ponadto zarówno oparcie, jak i nogi krzesła są bardzo opływowe i nieco przypominają fale. Dlatego cały mebel wygląda kunsztownie i jest bardzo wygodny w stosowaniu.

Krzesło cechuje się niewielką wysokością, która równa jest 88 cm. Siedzisko o wymiarach 42 cm x 41 cm zamocowane jest na wysokości 46 cm. W sklepie Stół Plus Krzesła można nabyć ten mebel w wielu wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest dziewięć typów wybarwień drewna oraz ponad sto rodzajów tapicerek.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość krzesła 88 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 41 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Stelaż drewniany
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Tagi

Krzesła do jadalni Krzesła retro Krzesła tapicerowane Meble drewniane

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły