Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 31

Krzesło drewniane model 31 – zdobiony otwór w górnej części oparcia ułatwia przenoszenie krzesła i nadaje krzesłu niepowtarzalnego wyglądu. Wygodne tapicerowane siedzisko i wyprofilowane oparcie sprzyjają wypoczynkowi. Krzesło pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym jak i w bardziej stylizowanych wnętrzach.

Krzesło drewniane model 31 może być z łatwością dopasowane do rozmaitych pomieszczeń dzięki ogromnej ofercie tapicerek oraz dziewięciu pięknym kolorom drewna bukowego, które stanowi konstrukcję mebla. Krzesło model 31 charakteryzuje się optymalna wysokością równą 104 cm oraz odpowiednią głębokością, która stanowi 50 cm. Szerokość siedziska tego mebla wynosi 47 cm, natomiast jego wysokość to 46 cm. Krzesło to, sprzedawane w sklepie Stół Plus Krzesła, jest bardzo precyzyjnie wykonane i na pewno będzie służyło przez wiele pokoleń. Ponadto, bez względu na wysoką jakość tego towaru, jego cena jest bardzo atrakcyjna.

Parametry

Wysokość krzesła 104 cm
Głębokość siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 46 cm
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~wiesia_dob@o2.pl
| Czwartek, 12-05-2016 15:03

Mebelki PIERWSZA KLASA! Bardzo dobrze wykonane, wygodne i prezentują się elegancko.Jestem zadowolona z zakupu,szybkiej realizacji mojego zamówienia jak i samej dostawy.


Dodaj własną opinię


(18.204.229.70)