Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 38

Krzesło drewniane model 38 – jeden z najbardziej popularnych modeli krzesła pasujący do każdego typu wnętrza i wystroju. Prosta forma, otwór ułatwiający przenoszenie, klasyczne proste nogi, to główne atuty tego krzesła. Możliwość wybrania koloru drewna i tapicerki z naszej szerokiej oferty sprawiają, że krzesło może nabrać indywidualnego charakteru. Klasyczny model krzesła drewnianego model 38, dostępny w sklepie Stół Plus Krzesła, charakteryzuje się wysokością całkowitą 95 cm.

Siedzisko tego krzesła ma wymiary 47 cm x 47 cm i jest na wysokości 47 cm. Konstrukcja tego prostego a zarazem eleganckiego wzoru krzesła wykonana jest z naturalnego drewna bukowego, które może być pomalowane ekologicznie czystą bejcą na 9 bardzo atrakcyjnych kolorów. Dzięki tej palecie barw drewna krzesło drewniane model 38 dopasowane może być do wystroju każdego wnętrza. Użytkowanie tego krzesła jest szczególnie wygodne przez oparcie do pleców, które również obite jest tapicerką.

Parametry

Producent Stół Plus Krzesła
Wysokość krzesła 95 cm
Głębokość siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~liddi12@gmail.com
| Piątek, 13-05-2016 15:45

Krzesła naprawdę super!!!

avatar
Dodano przez ~sara
| Wtorek, 03-07-2018 14:09

Bardzo wygodne krzesła., super się prezentują. Kontakt ze sprzedającym na najwyższym poziomie.


Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności