Koszyk0

Opis produktu


Ławostół model Montana

Ławostół model Montana to ciekawa opcja stolika dla przestrzeni Twojego salonu. Model ten posiada rozkładany blat, dodatkową dolną półkę oraz funkcję regulacji wysokości blatu.

Model ten wykonany jest w całości z płyty laminowanej w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: dąb artisan, antracyt lub dąb artisan/ biały mat.

Ławostół wyjściowo posiada wymiary 65x130 cm. Rozkłada się do 170 cm, gdzie dołączona jest dodatkowa wkładka przechowywana osobno. 

Wysokość tego ławostołu to 55cm wyjściowo do 67 cm. Do zwiększenia wysokości stolika, służy metalowe obrzeże pod blatem, które za pomocą korbki umieszczone po boku stolika, zwiększa lub zmniejsza jego wysokość.

Max. obciążenie dla tego modelu to około 25 kg wyjściowo, po rozłożeniu około 10 kg.

Waga tego produktu to około 44, 2 kg. 

 

* Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

 

 

Parametry

Producent Partner
Rozkładanie dostępne
Blat płyta laminowana

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności