Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Krzesło nowoczesne model 47T

Designerskie krzesło drewniane model 47T to meble o niezwykle oryginalnej, a przy tym bardzo stabilnej konstrukcji, zaprojektowany z myślą o wielu współczesnych wnętrzach mieszkalnych, przede wszystkim o wnętrzach urządzonych w sposób nowoczesny i minimalistyczny. Prezentowane krzesło nowoczesne w całości wykonane jest z twardego drewna bukowego malowanego ekologicznymi bejcami wodnymi (chronią drewno przed różnego rodzaju zagrożeniami m.in. przed słońcem).

Kupujący ma możliwość samodzielnego wyboru koloru i stylu malowania krzesła, tak by jego wygląd w idealny sposób dostosować do stylu aranżacji salonu, jadalni lub innego z domowych pomieszczeń. Krzesło nowoczesne model 47T wyróżnia się obecnością szerokiego, drewnianego siedziska i dość wąskiego, oryginalnie wyprofilowanego oparcia o częściowo ażurowej konstrukcji. Oparcie jest wysokie, co zwiększa komfort siedzenia, zwłaszcza w dłuższej perspektywie czasu. Z uwagi na drewnianą konstrukcję, krzesło sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w jadalni czy nowocześnie urządzonej i dość przestronnej kuchni.

Parametry

Wysokość krzesła 96 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Klienci wybrali również


meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez aniakowal45
| Poniedziałek, 11-02-2019 13:17

Krzesła piękne, starannie wykonane, solidnie zbudowane, tak jak w opisie. Przesyłka dotarła w wyznaczonym terminie. Polecam ten sklep, ja jestem bardzo zadowolona i na pewno zrobię tutaj jeszcze zakupy.


Dodaj własną opinię


(18.207.102.38)

Tagi

Krzesła kremowe