Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Taboret drewniany tapicerowany model 5 - biały/krem

Taboret drewniany Ludwik model 5 – stylizowane nóżki i miękkie tapicerowane siedzisko sprawiają, że taboret może znaleźć swoje zastosowanie np. przy fortepianie. Pięknie komponuje się krzesłami i stołami z nogami „Ludwik”. Wzbogaci wygląd każdego wnętrza.

Biały taboret drewniany Ludwik model 5, który proponujemy swoim klientom wykonany jest z naturalnego buku. Wymiary tapicerowanej części siedziska to 30x30cm. Taboret Ludwik model 5 dostępny jest w bardzo jasnym odcieniu kremowym, który doskonale podkreśla kunsztowne kształty tego mebla. Do tapicerki można dobrać dowolny kolor z asortymentu. Taboret ten doskonale komponuje się ze stołem, wykonanym w tradycyjnym stylu Ludwika.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione jest krzesło obite materiałem z kategorii "za dopłatą".  Wybierając krzesło w obiciu ze zdjęcia, cena produktu ulega zmianie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt!

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość siedziska 48 cm
Głębokość siedziska 38 cm
Szerokość siedziska 38 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Witold74
| Środa, 04-08-2021 12:24

Gorąco polecam taboret w stylu Ludwikowym. Starannie wykonany i estetycznie, jednocześnie bardzo wygodny. Kontakt ze sprzedającym bardzo sprawny.


Dodaj własną opinię


(44.200.171.74)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności