Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Taboret drewniany biały/krem model 3

Taboret model 3 jest propozycją do niewielkich pomieszczeń. Oferowany jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i kremowym, co podkreśla pewien uniwersalizm mebla. Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego wykończony jest ekologiczną wodną bejcą, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Taboret jest świetną alternatywą do niewielkich kuchni. Pozwala na wspólne posiłki lub gry i zabawy, a gdy nie jest potrzebny, można go schować pod blatem stołu i nie zajmuje tak potrzebnego miejsca. W tej wersji otrzymujemy miękkie siedzisko tapicerowane wybranym przez nas materiałem, który bez problemu możemy dopasować do aranżacji przestrzeni. Tych opcji jest bardzo dużo i możemy przebierać zarówno w kolorach, jak i fakturach tkanin. Miękki, wygodny taboret dojedzie do nas w postaci zmontowanej.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Głębokość siedziska 34 cm
Szerokość siedziska 34 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Tagi

Taboret tapicerowany

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności