Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Taboret drewniany biały/krem model 3

Taboret model 3 jest propozycją do niewielkich pomieszczeń. Oferowany jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i kremowym, co podkreśla pewien uniwersalizm mebla. Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego wykończony jest ekologiczną wodną bejcą, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Taboret jest świetną alternatywą do niewielkich kuchni. Pozwala na wspólne posiłki lub gry i zabawy, a gdy nie jest potrzebny, można go schować pod blatem stołu i nie zajmuje tak potrzebnego miejsca. W tej wersji otrzymujemy miękkie siedzisko tapicerowane wybranym przez nas materiałem, który bez problemu możemy dopasować do aranżacji przestrzeni. Tych opcji jest bardzo dużo i możemy przebierać zarówno w kolorach, jak i fakturach tkanin. Miękki, wygodny taboret dojedzie do nas w postaci zmontowanej.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Głębokość krzesła 34 cm
Szerokość krzesła 34 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Patka_M
| Piątek, 02-12-2022 16:37

Cudne i bardzo wygodne taboreciki. W mojej wąskiej kuchni sprawdzają się wyśmienicie!


Dodaj własną opinię


(34.232.62.64)

Tagi

Taboret tapicerowany

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności