Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły Medan

Stół okrągły Medan to kolejna propozycja w klimacie loftowym. W swojej standardowej wersji świetnie nada się jako stół codzienny, a w swojej rozłożonej wersji jako stół jadalny do wspólnych posiłków czy wizyt gości. 

Model ten posiada średnicę 100 cm i rozkłada się do 168 cm. Posiada jedną prostokątną wkładkę 68cm, która przechowywana jest osobno. 

Blat tego stołu posiada 48 mm grubości (pogrubienie po brzegu) i jest wykonany płyty laminowanej w kolorze palisander . Podstawa tego modelu jest metalowa w kolorze czarnym.

Waga tego produktu wynosi około 58 kg.

 

*Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

 

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi metalowa podstawa

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności