Koszyk0

Opis produktu


Stół model Angel

Stół model Angel to z pewnością stół, który urzeka urokiem. Swój unikatowy charakter zawdzięcza swojej dość nietypowej podstawie. 

Prezentowany model świetnie sprawdzi się w Twojej jadalni czy salonie, gdzie z pewnością będzie się odznaczał na tle innych mebli.

Blat stołu Angel posiada szerszy blat - aż 120 cm co pozwoli na swobodne spożywanie wspólnych posiłków w kilka osób czy ugoszczenie gości wokół stołu.

Blat wykonany jest z płyty laminowanej MDF w kolorze szarym z efektem marmuru, co dodatkowo przykuwa wzrok oraz nadaje mu swojego charakteru.

Podstawa wykonana jest również z płyty MDF w kolorze czarnym.

Waga produktu wynosi około 60,5 kg.

 

*Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta melaminowana MDF

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności