Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły St-49

Stół okrągły St-49 zachwyca swoją niezwykłą konstrukcją. Blat stołu o średnicy 100cm wykonany jest z płyty laminowanej w wybranym przez Klienta dekorze spośród dostępnych na naszej stronie Wybór jest naprawdę szeroki, dlatego każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dekor. Grubość blatu to 36mm.

Podstawa została skonstruowana w nietuzinkowy sposób, aby spełniała oczekiwania nie tylko praktyczne, ale również wizualne.

Nóżki zrobione są z litego drewna bukowego, które cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Drewno bukowe cenione jest przez stolarzy, a docelowo doceniane przez naszych Klientów:) Wykończone jest w sposób ekologiczny barwione naturalnymi wodnymi bejcami i zabezpieczane lakierem wodnym.

O ostatecznym kolorze całego stolika decyduje Klient.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Średnica 100 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności