Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły St-47

Nasza oferta stale się rozwija, dlatego przedstawiamy Wam uroczy stół okrągły, który doskonale pasować będzie do niewielkiej kuchni czy jadalni, dzięki kompaktowym wymiarom. Nada przytulny charakter wnętrzu a dobierając do niego krzesła będzie cieszył oko przez długie lata. Blat stołu wykonany z płyty laminowanej o grubości 36mm i średnicy 100cm, która cechuje się niezwykłą odpornością na uszkodzenia.

Fantazyjnie wykonana drewniana podstawa dodaje uroku i niepowtarzalności. Spośród 16 dekorów blatu z pewnością uda się dobrać najbardziej odpowiedni do reszty wnętrza. Podstawa jest pokrywana ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi na wybrany kolor.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Średnica 100 cm
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności