Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły rozkładany ST L 107 laminat

Jeśli szukasz idealnego stołu dla siebie trafiłeś doskonale! W naszej ofercie znalazł się niezwykle stylowy stół okrągły w wersji rozkładanej lub nie. Jego wygląd zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby.

Blat o grubości 34 mm to płyta wiórowa laminowana, a nogi wykonane są z tworzywa drewnopodobnego, które oklejone są folią laminowaną w wybranym kolorze. Laminat to odporne tworzywo, dlatego polecany jest to wielu rodzajów mebli, m.in. kuchennych.

Stół okrągły ST L 107 to świetny wybór do niewielkich mieszkań, gdzie przestrzeń jest ograniczona, jednak w razie potrzeby można ugościć większą liczbę osób.

Czas spędzony z bliskimi prze stole ST L 107 będzie bardzo przyjemny, a dobierając do niego wygodne krzesła komfort użytkowania będzie jeszcze większy!

Jeśli chciałbyś stół wykonany w okleinie naturalnej dębowej prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi prosta 7x7 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności