Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły rozkładany ST L 102 laminat

Poszukujesz stołu, który nie zajmuje dużo miejsca a w razie potrzeby ugości większą liczbę osób? W takim razie przedstawiamy Stół okrągły w wersji rozkładanej lub nierozkładanej.

Sam decydujesz czy wystarczy Ci niewielki stół nierozkładany, który nie zajmie dużo miejsca, czy jednak większy.

Stół ST L 102 ma średnicę 100cm. Po rozłożeniu z jedną wkładką uzyskujemy długość 140cm, a z dwiema wkładkami aż 180cm, przy którym pomieści się nawet 8 osób!

Blat stołu to płyta laminowana, którą cechuje wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia, nogi zaś wykonane są z tworzywa drewnopodobnego, które możemy pomalować na wybrany kolor.

Spośród szerokiej palety oferowanych kolorów można wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada i dopasować do pomieszczenia, w którym się znajdzie.

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi prosta 7x7 cm
system rozkładania blat wraz z nogami

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności