Koszyk0

Opis produktu


Stół ze szklanym blatem model Nicosia

Stół model Nicosia to ciekawa propozycja dla stołów nowoczesnych. Stół ten posiada ciekawy kształt  półkola, co nadaje mu swojego charakteru,

Model Nicosia posiada wyjściowo wymiary 100x130 cm i rozkłada się do 190 cm. Cechą charakterystyczną tego stołu jest jego sposób rozkładania, gdzie blat posiada synchroniczne prowadnice pozwalające na obrotowy sposób rozkładania blatu. 

Sam blat wykonany jest z szkła w kolorze czarnym połączonego z ceramiką antracytową. Stelaż tego modelu wykonany jest z metalu, lakierowanego w kolorze czarnym. 

Stół posiada 76 cm wysokości oraz waży około 117,5 kg.

 

*Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

Parametry

Producent Partner
Szerokość 100 cm
Długość 130 cm
Wysokość stołu 76 cm
Rozkładanie do 190 cm
Nogi metalowa podstawa

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności