Koszyk0

Opis produktu


Stół szklany model Winnipeg

Model Winnipeg to świetny przykład stołu szklanego w wersji okrągłej. Model ten charakteryzuje się niezwykłą lekkością i prostotą stylu w jakim został wykonany.

Prezentowany model nada się świetnie zarówno do salonu jak i do jadalni. Wyjściowo posiada średnicę 120 cm oraz posiada funkcję rozkładania do 160 cm. 

Blat tego stołu wykonany jest ze szkła ceramicznego w kolorze antracyt o grubości 13mm. Podstawa natomiast wykonana jest w tylu "pająk" dostępna w wykonaniu z z metalu lakierowanego w kolorze czarny lub wykonana ze stali szlachetnej, szczotkowanej. 

Dostępny model jest w dwóch wersjach do wyboru: antracyt/ metal czarny mat lub antracyt/stal szlachetna.

Waga tego produktu wynosi około 74 kg.

 

*Produkty do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie do 160 cm
Średnica 120 cm

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności