Koszyk0

Opis produktu


Stół drewniany z żywicą epoksydową

Stoły drewniane z wykorzystaniem żywicy epoksydowej to zdecydowanie modele, które świetnie wpasują się w styl zarówno klasyczny jak i nowoczesny, loftowy.

Stoły wykonane są z naturalnego drewna z dodatkiem żywicy epoksydowej, która tworzy niepowtarzalne wzory na blacie, nadając tym samym tym modelom charakterystycznego wyglądu. 

Drewno wykorzystywane do tych stołów to: Orzech włoski , Dąb , Akacja i Jesion. Blat wykonywane są w całości z drewna o grubości od 5-8 cm, osadzone na metalowej podstawie w kolorze czarnym. Metalowy stelaż nadaje stołom dodatkowego wsparcia i stabilności. 

Wymiary tych stołów mieszczą się od 120/50 do 220/90cm oraz posiadają wysokość od 50-90 cm. 

 

* Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy

Parametry

Producent Partner
Rozkładanie nierozkładany
Blat naturalne drewno+ epoksyd
Nogi metalowa podstawa

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności