Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany model Matteo

Stół rozkładany model Matteo, to egzemplarz o niestandardowych wymiarach, cieszący się uznaniem ze względu na swoją prostotę oraz uniwersalność.

Prezentowany model występuje w rozmiarze 74x118 cm z możliwością rozłożenia do 158 cm. W funkcji rozłożenia blat tego modelu rozsuwa się na bok, tworzą miejsce na wstawienie dodatkowej wkładki(40 cm). Dodatkowo jest ona przechowywana pod blatem, co usprawnia jej przechowywanie oraz korzystanie z funkcji rozkładania.

Blat wraz ze stelażem wykonane jest z płyty laminowanej w kolorze dąb artisan/biały mat. Dodatkowo model ten posiada srebrne wkładki na rogach, co dodaje mu ciekawego wyglądu.

Waga tego produktu to około 30 kg.

*Wymiary oskrzyni: 9,5 cm

 

*Produkt do samodzielnego montażu. Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

 

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie dostępne
Blat płyta laminowana

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności