Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni ST F 22 okleina dębowa

Stół rozkładany do jadalni ST F 22 z blatem wykończonym okleiną naturalną dębową to doskonały mebel do jadalni, który przecież jest niezbędny w codziennym życiu każdego domownika. Wraz z krzesłami to obowiązkowy element wystroju mieszkania.

Dlatego zadbajmy, aby jednocześnie były piękną ozdobą czy wizytówką mieszkania.

Okleina naturalna dębowa cechuje się pięknym blatem, który posiada wzór drewna i starannie wykończoną powierzchnię. Umiejętna obróbka pozwala na stworzenie mebli o wysokich walorach estetycznych, nawiązujące do klasyki, ale i odpowiadające nowoczesnym trendom.

Stół ST F 22 ma solidne drewniane nogi o wymiarach 7cm x 7cm, dzięki którym stół nawet po rozłożeniu jest na prawdę stabilny. 

Blat stołu o grubości 36mm z lekko zaokrąglonymi rogami pokryjemy ekologiczną bejcą w wybranym kolorze z dostępnej palety barw.

W naszej ofercie znajdą Państwo również stół w wersji laminowanej.

Parametry

Producent Partner
Szerokość 70 cm
Długość 130 cm
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie do 180 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności