Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni ST L 22 - laminat

Poszukujesz stołu rozkładanego do jadalni? Ma być łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości? Trafiłeś idealnie!

Stół do jadalni ST L 22 to strzał w dziesiątkę! Jego blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej jest odporny na uszkodzenia a sposób pielęgnacji jest niezwykle prosty - należy przecierać miękką tkaniną zwilżoną łagodnym środkiem do zmywania a następnie wycierać czystą suchą tkaniną. Nogi wykonane są z tworzywa drewnopodobnego, które oklejone są folią laminowaną w wybranym kolorze.

Stół rozkładany to wspaniałe rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, w których liczy się każdy centymetr. Za pomocą wkładki otrzymamy stół o długości 180cm!

Kolor blatu, jak i podstawy, wykonamy w kolorze, który najbardziej pasuje do Twojego mieszkania. W naszej ofercie mamy dostępnych aż 15 różnych dekorów. 

Jeśli chciałbyś stół wykonany w okleinie naturalnej z drewnianymi nogami skontaktuj się z naszym biurem.

Parametry

Producent Partner
Szerokość 70 cm
Długość 130 cm
Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie do 180 cm
Blat płyta laminowana
Nogi prosta 7x7 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności