Koszyk0

Opis produktu


Stół do jadalni ST L 82 laminat

Stół rozkładany do jadalni ST L 82 to idealnie pasuje do przestronnych pomieszczeń, ponieważ posiada opcję powiększenia blatu o 40cm.

Dzięki powiększeniu blatu możemy spożywać posiłki, czy biesiadować w większym gronie rodziny bądź przyjaciół.

Blat wykonany jest z płyty laminowanej, która cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia - stosowana jest powszechnie do produkcji mebli, np. kuchennych. Grubość blatu to 22mm.

Skośne nogi stołu to tworzywo drewnopodobne, które oklejono jest folią laminowaną w wybranym kolorze.

W naszej palecie znajdą Państwo aż 15 różnych modnych kolorów, dzięki czemu z pewnością dobiorą Państwo odpowiedni, pasujący do wnętrza pomieszczenia.

Blat stołu nie jest dzielony, a wkładkę mocuje się za pomocą przesunięcia blatu w jedną stronę i umieszczenia wkładki z drugiej strony.

Parametry

Rozmiar 80 x 140 cm
Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie do 180 cm
Blat płyta laminowana
Grubość blatu 22 mm
system rozkładania sam blat - nogi stałe

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Kamil
| Środa, 17-05-2023 11:53

Funkcjonalny stół w dobrej cenie, polecam.


Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności