Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany ST L 66 - laminat

Stół ST L 66 to stół idealny nie tylko do jadalni i salonu, ale również do sal konferencyjnych. Dzięki możliwości rozkładania stołu możemy ugościć przy nim większą ilość osób.

Przy maksymalnym wymiarze może zasiąść przy stole nawet 12 osób.

Blat stołu to płyta laminowana, której kolor możemy wybrać z dostępnej szerokiej palety barw. W ten sposób dobierzemy stół do reszty naszych mebli. Blat laminowany cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Stosowany jest powszechnie do produkcji mebli.

Stół to nieodzowny element wyposażenia wnętrz, dlatego jego wybór jest bardzo ważny, stanowi bowiem nie tylko mebel codziennego użytku, ale jest wizytówką naszego salonu/jadalni.

Wkładka przechowywana jest pod blatem, wyjątek stanowi jedynie wymiar 85x85 - w tym przypadku należy zapewnić miejsce do przechowywania wkładki poza stołem.

Nogi są wykonane tworzywa drewnopodobnego oklejone laminatem. Ich niepowtarzalny styl toczenia nadają charakter wnętrzu a z klasycznym blatem do kantu tworzą zgrany duet.

Jeśli chciałbyś  stół wykończony w okleinie dębowej prosimy o kontakt z naszym biurem.

Parametry

Producent Partner
Blat płyta laminowana
Nogi Toczone 1

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności