Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do rozkładany ST F 66 - okleina dębowa

Stół ST F 66 to stół idealny do jadalni lub salonu. Dzięki możliwości rozkładania stołu możemy ugościć przy nim większą ilość osób.

Przy maksymalnym wymiarze może zasiąść przy stole nawet 12 osób.

Blat stołu to okleina dębowa, której kolor możemy wybrać z dostępnej szerokiej palety barw. W ten sposób dobierzemy stół do reszty naszych mebli. Okleina naturalna nadaje wnętrzu naturalnie piękny charakter.

Stół to nieodzowny element wyposażenia wnętrz, dlatego jego wybór jest bardzo ważny, stanowi bowiem nie tylko mebel codziennego użytku, ale jest wizytówką naszego salonu/jadalni.

Wkładka przechowywana jest pod blatem, wyjątek stanowi jedynie wymiar 85x85 - w tym przypadku należy zapewnić miejsce do przechowywania wkładki poza stołem.

Nogi są wykonane z drewna bukowego i bejcowane na wybrany kolor. Ich niepowtarzalny styl toczenia nadają charakter wnętrzu a z klasycznym blatem do kantu tworzą zgrany duet.

Parametry

Producent Partner
Blat okleina dębowa
Nogi Toczone

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności