Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół okrągły Ø100cm ST F 52 okleina dębowa

Stół okrągły ST F 52 możemy wyprodukować w wersji nierozkładanej lub rozkładanej za pomocą wkładek.

Ten model stołu został tak zaprojektowany, aby zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni a w razie potrzeby powiększyć za pomocą wkładek.

 Jego elegancki i nowoczesny wygląd sprawią, że nasze wnętrze zyska niesamowity urok. 

Blat stołu wykończony jest okleiną naturalną dębową, która nadaję elegancki i naturalny wygląd. Wybarwienie można wybrać spośród kilkunastu dostępnych dekorów. Dzięki odpowiedniemu doborze koloru stół  wpasuje się w większość aranżacji naszego salonu czy jadalni. Blat o średnicy 100 cm bez rozkładania będzie idealny dla 4 osób, kupując stół rozkładany można powiększyć go maksymalnie do 180cm.

Stoły w okleinie naturalnej nadają wnętrzu niesamowity nastrój a po dobraniu do kompletu krzeseł model KT 30 będą stanowić piękny zestaw, który będzie cieszył oczy swoim wyglądem.

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Nogi prosta 7x7 cm
Blat okrągły

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności