Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół dębowy SIMPLE

Wyjątkowa okazja! Dostępny od ręki stół drewniany SIMPLE. Stół jest nierozkładany, jego rozmiar to 90x140cm. Blat o grubości 4cm osadzony został na metalowych profilach. Odległość (po długości blatu) pomiędzy nogami +/- 106 cm. Na blacie stołu widoczne piękne usłojenie drewna, ciemne sęczki oraz inne organiczne wzory. Blat ma nieregularny kształt, który przywodzi na myśl plaster drewna. Szerokość blatu nieregularna, w niektórych miejscach wynosi ok. 93cm.

Stół jest ciężki i stabilny. To doskonały mebel do wnętrz industrialnych czy minimalistycznych. Właściwie pielęgnowany, będzie służył domownikom przez długi czas.
W naszym outlecie oferujemy tylko 1 egzemplarz stołu dębowego SIMPLE, w podanym wymiarze oraz cenie 30% niższej od regularnej!

 

 

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 90 x 140 cm
Rozkładanie nierozkładany
Wysokość stołu +/- 78 cm
Blat deska dębowa
Grubość blatu +/- 4cm
Nogi metalowa podstawa
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.223.3.251)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności