Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół dębowy LOFT RUUT

Stół loftowy RUUT z dębowym blatem to nowoczesny mebel o industrialnym charakterze. Minimalistyczna i prosta forma mebla pozwala na łatwe zaaranżowanie go w roli stołu kuchennego czy stołu do salonu.  Blat stołu w naturalnym drewnianym kolorze będzie spójnym uzupełnieniem wielu stylów wnętrzarskich. Wykorzystanie metalowej podstawy jako nóg stołowych gwarantuje stabilność konstrukcji mebla. W naszej ofercie stół loftowy RUUT oferujemy z blatem drewnianym z deski dębowej -  dobrze widoczne usłojenie drewna nadaje niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowości każdej sztuce mebla. Model LOFT ROOT to stół nierozkładany.

Grubość blatu stołu to 4cm. Blat impregnowany ekologicznym lakierem wodnym, bezpiecznym dla zdrowia i środowiska.
Prezentowany stół drewniany możemy wykonać w wielu rozmiarach. Jeśli wśród naszych propozycji nie ma wymiarów stołu, który Was interesuje - prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 78 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat deska dębowa
Grubość blatu +/- 4cm
Nogi metalowa podstawa
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Tagi

Meble industrialne Meble loftowe Stół industrialny Stół loftowy

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności