Koszyk0

Opis produktu


Nowoczesne stoliki kawowe blat dębowy

Komplet trzech stolików kawowych w stylu industrialnym to doskonałe rozwiązanie w aranżacjach przestrzeni domowej. Prosta metalowa podstawa idealnie komponuje się z dębowym blatem. Stoliki kawowe mają wyjątkowy minimalistyczny charakter, a jednocześnie są eleganckie i wysmakowane. Możemy zaaranżować je jako klasyczne "przedkanapowe" stoliki kawowe, w tercecie - dzięki różnicy wysokości, zestawimy je na wiele różnych sposobów. Stoliki sprawdzą się również oddzielnie - jako podręczny stolik w korytarzu czy sypialni, a nawet jako kwietnik czy stolik pod wazon, bibeloty. Stoliki kawowe ALASKA będą pasowały również do wnętrz komercyjnych - biur, gabinetów usługowych etc.

W naszym sklepie oferujemy kilka wariantów wykończenia nowoczesnych stolików kawowych ALASKA. Do wyboru mamy 4 kolory metalowej podstawy. Stoliki ALASKA możemy wykonać: z blatem z jednolitej deski dębowej, z blatem z klejonki dębowej oraz blatem w naturalnej okleinie dębowej. Każda z opcji do wyboru w wariantach. Blaty stolików wykańczamy lakierem lub olejem. Grubość każdego blatu to 2 cm. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu! Na zdjęciach nowoczesne stoliki kawowe ALASKA z blatem z naturalnej deski dębowej

Parametry

Producent ZEG WIL
Rozmiar 40x40, 35x35, 30x30
Wysokość stołu 62/56/51 cm
Podstawa metalowa
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Tagi

Meble do salonu Meble drewniane Meble nowoczesne

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności