Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół kuchenny Remy

Nowoczesny stół nierozkładany REMY, w modnym kolorze craft to propozycja do wnętrz w stylu loftowym, industrialnym. Forma stołu jest harmonijna, a to za sprawą ścinanych nóg oraz blatu o zaokrąglonych brzegach. Blat stołu został wykończony naturalną okleiną bukową, nogi stołowe to drewno bukowe malowane ekologicznymi bejcami wodnymi.

W naszym outlecie dostępny tylko jeden egzemplarz stołu, w kolorze craft. Z oferty sklepu "Stół Plus Krzesła" dopasują Państwo krzesła, które idealnie będą komponowały się ze stołem REMY

Parametry

Producent Stół Plus Krzesła
Rozmiar 90 x 130 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat okleina naturalna bukowa
Symbol ST 20
Gwarancja 24 miesiące
Inne szybka wysyłka w 48h

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności