Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół kuchenny Remy

Nowoczesny stół nierozkładany REMY, w modnym kolorze craft to propozycja do wnętrz w stylu loftowym, industrialnym. Forma stołu jest harmonijna, a to za sprawą ścinanych nóg oraz blatu o zaokrąglonych brzegach. Blat stołu został wykończony naturalną okleiną bukową, nogi stołowe to drewno bukowe malowane ekologicznymi bejcami wodnymi.

W naszym outlecie dostępny tylko jeden egzemplarz stołu, w kolorze craft. Z oferty sklepu "Stół Plus Krzesła" dopasują Państwo krzesła, które idealnie będą komponowały się ze stołem REMY

Parametry

Producent Stół Plus Krzesła
Rozmiar 90 x 130 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat okleina naturalna bukowa
Symbol ST 20
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.175.107.185)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności