Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół rozkładany Oliver

Stół rozkładany Oliver to doskonała propozycja do salonu. Subtelna forma stołu sprawia, że mebel sam w sobie jest elementem dekoracyjnym wnętrza. Stół ma niestandardowy kształt blatu - lekko zaokrąglony na szczytach, nadaje on wyjątkowego charakteru całej konstrukcji mebla. Stół możemy rozłożyć do długości 200cm dzięki dodatkowej wkładce. Rozkładanie stołu jest proste i intuicyjne. Blat stołu wykonany jest z płyty melaminowanej - solidnej i łatwej w pielęgnacji. Nogi stołowe to drewno bukowe, wykończone ekologicznymi bejcami wodnymi.

W naszej ofercie posiadamy stół rozkładany Oliver w dwóch wariantach szerokości. Kolor blatu oraz podstawy Klient wybiera według własnego gustu z naszej szerokiej palety kolorów. Na życzenie przesyłamy bezpłatne próbki wybarwień, by podjęcie decyzji o właściwym kolorze, było łatwiejsze.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Symbol W6
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności