Koszyk0

Opis produktu


Stół kuchenny Top plus

Stół kuchenny Top Plus to mebel stworzony do kuchennych przestrzeni. Jego gabaryty pozwalają swobodnie zaaranżować go w przestrzeniach o średnich metrażach. Stół jest nierozkładany, stabilny wizualnie bardzo nowoczesny. Uroku dodaje mu blat, który jest zaokrąglony na brzegach. W naszej ofercie stół kuchenny nierozkładany Top Plus mamy w wielu wariantach długości.

Blat stołu został wykonany z płyty melaminowanej, która jest łatwa w pielęgnacji i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nogi stołowe są drewniane, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~iza boćkowska
| Poniedziałek, 17-05-2021 12:25

Stół bardzo fajny. Solidna drewniana konstrukcja, ładnie wybarwiony i dobrze wykonany. Polecam!


Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności