Koszyk0

Opis produktu


Stół kuchenny Bonus z szufladką

Stół kuchenny Bonus z szufladką to idealna propozycja do kuchni o niewielkim metrażu. Z powodzeniem posłuży jako miejsce do wspólnych posiłków, wypicia kawy czy nawet jako dodatkowy blat roboczy. Blat stołu jest nierozkładany, wykonany z trwałej płyty melaminowanej. Nogi stołowe wykonane są z drewna bukowego i wykończone naturalnymi bejcami wodnymi. 

Szufladka w skrzyni stołu dodaje mu wyjątkowego uroku, a dodatkowo mamy miejsce na przechowywanie kuchennych drobiazgów (wymiary szufladki: 42x46cm). Stół oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych.

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności