Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół okrągły ST 29 kolor biały

Stół okrągły rozkładany to doskonały mebel do niewielkiej kuchni, gdzie domownicy nie potrzebują na co dzień dużego blatu. Stół oferujemy w dwóch wielkościach: średnica 80cm lub 90 cm. Niezależnie od początkowego wymiaru stołu, z łatwością można powiększyć jego blat dzięki dodatkowym wkładkom. Z uwagi na brak oskrzyni, wkładki muszą być przechowywane poza stołem.

Blat stołu wykonany jest z płyty melaminowanej - trwałej i łatwej w pielęgnacji. Nogi stołowe to solidne drewno bukowe, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi. W naszej ofercie stół ST 29 dostępny w wielu kolorach. Na życzenie Klienta wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji o kolorze mebla. Do stołu ST 29 oferujemy szeroki wybór krzeseł, które stworzą praktyczny komplet mebli do kuchni.


 

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta melaminowana
Symbol ST 29
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(35.172.111.71)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności