Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół okrągły rozkładany kolor biały

Stół okrągły rozkładany biały wpisze się doskonale w aranżację kuchni czy jadalni. Dodatkowa wkładka umożliwia nam rozłożenie stołu do 210 długości. Wówczas otrzymujemy owalny kształt blatu, przy którym komfortowo zasiądzie duża rodzina.
Rozkładanie stołu jest bardzo intuicyjne, dzięki czemu szybko zwiększymy nasz blat.
Forma stołu jest prosta i łatwa do zaaranżowania w wielu stylach. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej nasi Klienci mogą z łatwością dopasować wybarwienie mebla do wystroju mieszkania.
Nasz rozkładany stół okrągły został wykonany z materiałów najlepszej jakości. Do wykonania blatu użyliśmy trwałej płyty melaminowanej, która jest łatwa w pielęgnacji. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego, wykończone są ekologicznymi bejcami wodnymi.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w nastepujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Symbol ST 32
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.232.62.64)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności