Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół na kolumnie rozkładany

Ten stół idealnie sprawdzi się w eleganckich, surowych wnętrzach.
Jego forma jest wyjątkowa, dzięki charakterystycznej solidnej nodze, która gwarantuje stabilność całej konstrukcji stołu, a jednocześnie jest elementem dekoracyjnym. Stół rozkładany kolumna można zaaranżować również w przestrzeniach komercyjnych - salach konferencyjnych, gabinetach. Stół ma wyjściową długość 150cm, po rozłożeniu dodatkowymi wkładkami  otrzymujemy blat o długości nawet 250cm. Mechanizm rozkładania stołu jest prosty i intuicyjny, zabezpiecza stół przed rozsunięciem w trakcie użytkowania czy przenoszenia.

Blat stołu wykonany jest z płyty melaminowanej, która jest łatwa w pielęgnacji i odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Stół rozkładany kolumna dostępny jest w wielu kolorach. Aby ułatwić wybór najlepszego koloru mebla, przesyłamy darmowe próbki wybarwień.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Tagi

Stół rozkładany do 200cm

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności