Koszyk0

Opis produktu


Stół W5 długość 200cm, rozkładany

Stół rozkładany, zaprojektowany z myślą o dużych rodzinach, będzie sercem dużej jadalni lub kuchni. Jego elegancki i stylowy wygląd pozwala na aranżację mebla również w salonie. Wyjątkowego charakteru dodają mu frezowane i zaokrąglone boki blatu. Dzięki dodatkowym wkładkom stół możemy rozłożyć aż do 300cm. Mechanizm rozkładania blatu jest bardzo prosty i intuicyjny, dodatkowo zabezpiecza przed rozsunięciem stołu podczas użytkowania czy przenoszenia. Stół dostępny w dwóch szerokościach: 90cm i 100cm.

Blat stołu wykonany jest z płyty melaminowanej, łatwej w pielęgnacji i solidnej. Nogi stołowe zrobione są z bukowego drewna, wykończone z naturalnymi bejcami wodnymi. Przy zakupie stołu nasi Klienci mogą wybrać kolor stołu z szerokiej palety wybarwień oraz kształt nogi stołowej. Na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki kolorów płyt meblowych, co z pewnością będzie pomocne przy podjęciu najlepszej decyzji.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w nastepujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności