Koszyk0

Opis produktu


Stół W5 długość 150cm rozkładany

Stół rozkładany, przeznaczony do kuchni, jadalni to doskonała propozycja dla rodzin, które okazjonalnie potrzebują dużego stołu.
W wersji nierozłożonej stół ma długość 150cm i sprawdzi się nawet w niedużym pomieszczeniu. Dodatkowe wkładki umożliwiają łatwe i szybkie rozłożenie blatu. Mechanizm rozkładania stołu zabezpiecza go przed rozsunięciem w trakcie użytkowania.  
Klasyczne wzornictwo stołu pozwala zaaranżować go w wielu przestrzeniach, urządzanych w rozmaitych stylach wnętrzarskich.

Blat stołu to trwała płyta melaminowana, która jest łatwa w pielęgnacji i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nogi stołowe, wykonane z drewna bukowego, gwarantują stabilność stołu, nawet przy maksymalnej długości blatu. Stół dostępny w dwóch wersjach szerokości blatu: 80cm i 90cm. 
W naszym sklepie oferujemy stół rozkładany w wielu wariantach kolorystycznych. Na życzenie Klienta wysyłamy bezpłatne próbki kolorów płyty meblowej, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w nastepujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności