Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Stół W4 długość 150cm rozkładany kolor biały

Biały stół rozkładany z rodziny W4 to nasza propozycja do przestronnej kuchni, jadalni czy do salonu. Początkowa długość stołu to 150cm, dodatkowe wkładki, umieszczone pod blatem, pozwalają na rozłożenie stołu, w zależności od potrzeby. Maksymalna długość stołu z wykorzystaniem wkładek to aż 350cm. Prosty i bezpieczny mechanizm rozsuwania stołu pozwala na łatwe wyjęcie wkładki oraz zabezpiecza go przed rozsunięciem w trakcie użytkowania. Stół dostępny w dwóch wersjach szerokości blatu: 80cm i 90cm. Jego elegancki styl podkreślają zaokrąglone szczyty stołu i rogi, jak również frezowany brzeg blatu. Stół wpisze się w aranżację wnętrz w stylu boho, rustykalnym czy eklektycznym.

Blat stołu został wykonany z płyty MDF, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego, impregnowane ekologicznymi bejcami wodnymi.  
Stół oferujemy w wielu kolorach blatu i podstawy. Do wyboru również kształt nóg stołowych. Dzięki możliwości maksymalnej personalizacji stołu, w zależności od potrzeb i gustu, otrzymują Państwo mebel, który będzie idealnie dopasowany do Waszego mieszkania.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość 77 cm
Blat płyta melaminowana MDF
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.228.10.17)