Koszyk0

Opis produktu


Stół W4 okleina naturalna dł. 150cm

Rozkładany stół z rodziny W4, o długości początkowej 150cm, sprawdzi się doskonale w jadalni lub kuchni. Po rozłożeniu usadzimy przy stole dużą rodzinę, gości. W największym wariancie stół rozkłada się przy pomocy aż 4 wkładek, do długości 350cm. Zachowuje przy tym stabilność konstrukcji i fantastyczny wygląd. Dodatkowego uroku dodają zaokrąglone rogi i krótsze boki stołu. Cały brzeg blatu jest frezowany i lakierowany, co sprawia, że stół jest elegancki i wyjątkowy. Mechanizm rozkładania stołu jest bardzo prosty i bezpieczny, gwarantuje stabilność blatu podczas użytkowania czy przenoszenia. Stół oferujemy aż w trzech szerokościach: 80cm. 90cm i 100cm.

Do produkcji stołu wykorzystano materiały najlepszej jakości. Blat wykonany jest z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty MDF wykończonej okleiną naturalną - fornirem. Są to cieniutkie pasy drewna, które tworzą piękny blat, zachowując naturalną fakturę drewna. Nogi stołowe zrobione zostały z drewna bukowego i wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.

Przy zakupie stołu rozkładanego istnieje możliwość maksymalnego spersonalizowania wybranego mebla poprzez dobór kolorów: blatu, skrzyni stołu, a także koloru i kształtu nóg stołowych. Na życzenie Klienta wysyłamy darmowe próbki kolorystyczne, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności