Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91,
Kontakt

Opis produktu


Stół W4 długość 150cm rozkładany

Rozkładany stół z rodziny W4, o długości początkowej 150cm, sprawdzi się doskonale w jadalni lub kuchni. Po rozłożeniu usadzimy przy stole dużą rodzinę, gości. W największym wariancie stół rozkłada się przy pomocy aż 4 wkładek, do długości 350cm. Zachowuje przy tym stabilność konstrukcji i fantastyczny wygląd. Dodatkowego uroku dodają zaokrąglone rogi i krótsze boki stołu. Cały brzeg blatu jest frezowany i lakierowany, co sprawia, że stół jest elegancki i wyjątkowy.
Mechanizm rozkładania stołu jest bardzo prosty i bezpieczny, gwarantuje stabilność blatu podczas użytkowania czy przenoszenia.
Stół oferujemy aż w trzech szerokościach: 80cm. 90cm i 100cm.
 

Do produkcji stołu wykorzystano materiały najlepszej jakości. Blat wykonany jest z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty MDF. Nogi stołowe zrobione zostały z drewna bukowego i wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
Przy zakupie stołu rozkładanego istnieje możliwość maksymalnego spersonalizowania wybranego mebla poprzez dobór kolorów: blatu, skrzyni stołu, a także koloru i kształtu nóg stołowych. Na życzenie Klienta wysyłamy darmowe próbki kolorystyczne, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość 77 cm
Blat płyta melaminowana MDF
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.228.10.17)