Koszyk0

Opis produktu


Stół W4 okleina naturalna kwadratowy

Kwadratowy stół rozkładany, idealny do pomieszczeń, gdzie na co dzień nie jest potrzebny duży blat. Przed rozłożeniem stół dostępny w trzech wymiarach: 80cmx80cm, 90cmx90cm oraz 100cmx100cm. Dzięki dodatkowym wkładkom z łatwością powiększymy blat stołu nawet do 300cm.
Przy takim stole komfortowo zasiądzie duża rodzina, goście. Wizualnie stół prezentuje się atrakcyjnie, zarówno w wersji rozłożonej jak i nierozsuniętej. Frezowane brzegi blatu, które wykończone są lakierem, nadają mu wyjątkowego charakteru.

Stół rozkłada się bardzo szybko i prosto, dodatkowo dzięki specjalnemu mechanizmowi zabezpieczającemu, mamy pewność, że blat nie rozsunie się podczas użytkowania stołu czy jego przenoszenia. Blat stołu wykonany jest z płyty MDF, wykończony cienkimi pasami drewna bukowego - okleiną naturalną. Dzięki temu blat jest naturalny i elegancki oraz trwały i łatwy w pielęgnacji. Nogi stołowe wykonane są z drewna bukowego, które wykończone są naturalnymi bejcami wodnymi.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Rozkładanie

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Tadeusz W.
| Piątek, 28-05-2021 14:51

Stół w porządku, dostawa o czasie. Jestem zadowolony i polecam!

avatar
Dodano przez ~Halina Małko
| Poniedziałek, 16-05-2022 14:55

Piękny stół, kupiłam w kwadracie na prostych nogach. Bardzo elegancki, solidny, ciężki.


Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły