Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół rozkładany W4 okleina naturalna kwadratowy

Kwadratowy stół rozkładany, idealny do pomieszczeń, gdzie na co dzień nie jest potrzebny duży blat. Przed rozłożeniem stół dostępny w trzech wymiarach: 80cmx80cm, 90cmx90cm oraz 100cmx100cm. Dzięki dodatkowym wkładkom z łatwością powiększymy blat stołu nawet do 300cm.
Przy takim stole komfortowo zasiądzie duża rodzina, goście. Wizualnie stół prezentuje się atrakcyjnie, zarówno w wersji rozłożonej jak i nierozsuniętej. Frezowane brzegi blatu, które wykończone są lakierem, nadają mu wyjątkowego charakteru.

Stół rozkłada się bardzo szybko i prosto, dodatkowo dzięki specjalnemu mechanizmowi zabezpieczającemu, mamy pewność, że blat nie rozsunie się podczas użytkowania stołu czy jego przenoszenia. Blat stołu wykonany jest z płyty MDF, wykończony cienkimi pasami drewna bukowego - okleiną naturalną. Dzięki temu blat jest naturalny i elegancki oraz trwały i łatwy w pielęgnacji. Nogi stołowe wykonane są z drewna bukowego, które wykończone są naturalnymi bejcami wodnymi.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Tadeusz W.
| Piątek, 28-05-2021 14:51

Stół w porządku, dostawa o czasie. Jestem zadowolony i polecam!


Dodaj własną opinię


(3.87.250.158)